TANREI Instytut Piękna i Estetyki | Współpraca
19153
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19153,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.7,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Przystąpienie do sieci

Sieć samodzielnie liczy sobie 5 jednostek partnerskich

Przystąpienie do sieci i wykorzystanie wypracowanych przez nas rozwiązań zagwarantuje Państwu stabilny rozwój i daleko idące korzyści z inwestycji.

Gwarantujemy pomoc i wsparcie na każdym etapie realizacyjnym. Nasze doświadczenie w budowaniu sieci pozwoli łagodnie przejść przez wszystkie fazy uruchamiania i prowadzenia własnego Instytutu.

Współpraca

Opis systemu partnerskiego

Instytuty Tanrei to ogólnopolska sieć profesjonalnych i ekskluzywnych gabinetów. Koncept Tanrei ma charakter systemu partnerskiego i skierowany jest do Inwestorów pragnących prowadzić własny, ekskluzywny Instytut Piękna i Estetyki w rozpoznawalnej sieci gabinetów w Polsce bazującej na doświadczeniu sieci Yasumi. Innowacyjność i kompleksowość oferowanych rozwiązań, pozwoli na proponowanie zabiegów na najwyższym poziomie. Instytut Tanrei wyróżnia się na rynku spośród oferty gabinetów tradycyjnych . Mocną stroną programu jest oryginalność prowadzonych usług i wypracowany własny oryginalny styl, a tego właśnie oczekują dzisiaj wymagający i świadomi klienci.

 

Oferowane zabiegi są skuteczne, jednocześnie wspaniale relaksują. Wykonywane w gabinecie na odpowiednim poziomie dają klientowi poczucie przynależności do ekskluzywnej, wyjątkowej grupy. Instytuty Tanrei to najwyższy poziom świadczonych usług, nowoczesność i profesjonalizm. Sprawdzone schematy działania, doświadczenie oraz odpowiedni dobór technologii to niezbędne czynniki udanego startu nowego gabinetu.

 

Przystąpienie do sieci i wykorzystanie wypracowanych przez nas rozwiązań zagwarantuje Państwu stabilny rozwój i daleko idące korzyści z inwestycji. Gwarantujemy pomoc i wsparcie na każdym etapie realizacyjnym. Nasze doświadczenie w budowaniu sieci pozwoli łagodnie przejść przez wszystkie fazy uruchamiania i prowadzenia własnego Instytutu.

Szkolenia

Profesjonalne szkolenia personelu

Know-How

Korzystanie z popartego doświadczeniem know-how

Wizualizacja 3D

Przygotowanie projektów płaskich i wizualizacji 3D

Serwis

Rzetelny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń

Powiązanie z YASUMI

Przynależność do grupy Tanrei, powiązanej z marką Yasumi

Lokalizacja

Pomoc w doborze lokalizacji

Pakiet startowy

Informacje dla inwestora

Pakiet startowy ustalany jest indywidualnie, wspólnie z Inwestorem, tak aby zachować wysoki poziom oferowanych przez Instytut usług. Istotnym elementem jest odpowiednie dostosowanie oferty gabinetu do potrzeb i uwarunkowań danego regionu w celu uzyskania najszybszego tempa zwrotu inwestycji.

 

Dobór aparatur jest w dużej mierze uzależniony od uwarunkowań przestrzennych i finansowych jakimi dysponuje lub może dysponować nasz partner. Jednakże ustalamy konkretny standard, który nie schodzi poniżej ustalonego poziomu.

Najistotniejsze korzyści z przystąpienia do systemu:

Pomoc w doborze lokalizacji0

Przygotowanie projektów płaskich i wizualizacji 3D0

Przynależność do grupy Tanrei, powiązanej z marką Yasumi0

Profesjonalne szkolenia personelu0

Wsparcie kosmetyczne i marketingowe0

Korzystanie z popartego doświadczeniem know-how0

Warunki przystąpienia do systemu partnerskiego Tanrei

Podstawowe wymagania sieci

W celu zapewnienia najwyższego standardu usług oraz nadania ekskluzywnego charakteru Instytutom Tanrei niezbędne są inwestycje finansowe związane z adaptacją lokalu oraz zakupem odpowiedniego pakietu urządzeń oraz kosmetyków. Inwestor zainteresowany uruchomienie Instytutu Piękna i Estetyki Tanrei powinien być przygotowany na wydatek związany z zakupem pakietu startowego w wysokości 125 – 150 tys. zł netto.

 

 • partner musi posiadać prawo do użytkowania lokalu (własność lub dzierżawa),
 • lokal musi mieć powierzchnię umożliwiającą wydzielenie min. 3 pomieszczeń zabiegowych,
 • lokal musi mieć możliwość umieszczenia wizualizacji zewnętrznej,
 • przed lokalem warto aby znajdował się parking a dojazd do niego nie był problematyczny
 • partner powinien liczyć się z koniecznością zakupu pakietu startowego – urządzenia i kosmetyki, za kwotę od min. 125 tys. zł netto,
 • przed przystąpieniem do współpracy partner podpisuje umowę partnerską,
 • partner deklaruje w umowie dokonywanie co miesięcznych zakupów kosmetyków na kwotę równą 500 zł netto.

 

Działanie w sieci gabinetów o ugruntowanej pozycji na rynku pozwala na zdecydowanie szybszy i pewniejszy zwrot inwestycji. Bazując na sprawdzonych schematach, Inwestor wprowadza tylko najlepsze rozwiązania unikając wielu błędów na jakie może być narażony w początkowym stadium działalności.

 • Standardowy
 • PLN125000Koszt uruchomienia + koszt odpowiedniej adaptacji lokalu.
  • Brak opłat licencyjnych
  • Brak opłat miesięcznych
  • Przewidywana suma inwestycji

 • Premium
 • PLN150000Koszt uruchomienia + koszt odpowiedniej adaptacji lokalu.
  • Brak opłat licencyjnych
  • Brak opłat miesięcznych
  • Przewidywana suma inwestycji